Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

3 aylık Asya Zeren bebek yoğun bakında dualarınızda unutmayın inşallah

zersin

Çavuş
İki günden beri zatüreden yoğun bakımda yatıyo daha üç aylık bebek, kalbinde de sorunlar var, yaşamasının mucize olduğunu söylüyolarmış doktorlar, kalbinde delik, kıtanıklık gibi sorunlar var, dualarınzda unutmayın Asya Zeren bebeği, yok yakın arkadaşımın kızı oluyo, mevlam tez zamanda şifasını versin, İnşallah hocalarımızda görürler.
Şimdiden tüm dua eden kardeşlerime ve hocalarıma Şimdiden Allah razı olsun...Hakkınızı helal edin...

incinme

Uzman Çavuş
Rabbim şafi ismiyle şifalar versin inşALLAH bebeğimize ve tüm şifa bekleyen kullarına

zersin

Çavuş
Allah razı olsun hepinizden daha da fenalaşmış, dualarınızda bu bebeği unutmayın inş

polathoca

Uzman Onbaşı
İki günden beri zatüreden yoğun bakımda yatıyo daha üç aylık bebek, kalbinde de sorunlar var, yaşamasının mucize olduğunu söylüyolarmış doktorlar, kalbinde delik, kıtanıklık gibi sorunlar var, dualarınzda unutmayın Asya Zeren bebeği, yok yakın arkadaşımın kızı oluyo, mevlam tez zamanda şifasını versin, İnşallah hocalarımızda görürler.
Şimdiden tüm dua eden kardeşlerime ve hocalarıma Şimdiden Allah razı olsun...Hakkınızı helal edin...
yarabbi bu bebeğe şafii isminle şifa ver yarab .amin....ismine 100 ya şafii.

Üst Alt