Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

25 mAyıs 2011 günün tövbesi

incinme

Uzman Çavuş
ya rAbbim kApına geldim bugüne kAdar işlemiş olduğum günahlarımdAn pişman oldum günahlarımı affeyle beni bAğışla kulluğundAn ayırma kapındAn kovma ellerimi boş çevirme benim tövbemi pişmanlığımı kulluğumu kabul eyle yarabbim sana inanıyor sana sığınıyorum affeyle yarAbbim amin:52:

polathoca

Uzman Onbaşı
ya rAbbim kApına geldim bugüne kAdar işlemiş olduğum günahlarımdAn pişman oldum günahlarımı affeyle beni bAğışla kulluğundAn ayırma kapındAn kovma ellerimi boş çevirme benim tövbemi pişmanlığımı kulluğumu kabul eyle yarabbim sana inanıyor sana sığınıyorum affeyle yarAbbim amin:52:
:52:aminnnnnnnnnnnnnn.

siyang

Uzman Çavuş
ya rAbbim kApına geldim bugüne kAdar işlemiş olduğum günahlarımdAn pişman oldum günahlarımı affeyle beni bAğışla kulluğundAn ayırma kapındAn kovma ellerimi boş çevirme benim tövbemi pişmanlığımı kulluğumu kabul eyle yarabbim sana inanıyor sana sığınıyorum affeyle yarAbbim.
AMİN AMİN AMİN.

Üst Alt