Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

18 Mart Canakkale şehitlerimiz icin duaya buyrun

kimyahatun

Çavuş
Vatanımızın korunmasında canları pahasına mücadele eden Aziz şehitlerimizi ve Kahraman gazilerimizi 18 Mart şehitler gunü sebebiyle birkezdaha rahmet , minnet ve saygıyla anıyoruz ...Sizlere nakadar dua etsek azdır ... Ruhunuz şad olsun insaAllah...âmin

K

Korunacak Bilgiler

Guest
Allah Şefaatlerinden Mahrum Etmesin, Derecelerini Ali mekanlarını Cennet Eylesin Ayağının tozu bile olamaycağımız Şehit Abilerimizin Şehit Efendilerimizin Amin

Rab 'bim Onlar Gibi Şerefli ve Asil Olmayı Banada Nasip Etsin İmanla Göçmeyi Nasip Ederek Amin İnşaAllah

Ben Tüm Talebeler Tüm Büyüklerimiz Güç Yettiğince Duadayız İNşaAllah

K

katip

Guest
Bende okudum. Ruhları Şad olsun .Rabbim onlardan razı olsun İnşaAllah.

kimyahatun

Çavuş
Allah Şefaatlerinden Mahrum Etmesin, Derecelerini Ali mekanlarını Cennet Eylesin Ayağının tozu bile olamaycağımız Şehit Abilerimizin Şehit Efendilerimizin Amin

Rab 'bim Onlar Gibi Şerefli ve Asil Olmayı Banada Nasip Etsin İmanla Göçmeyi Nasip Ederek Amin İnşaAllah

Ben Tüm Talebeler Tüm Büyüklerimiz Güç Yettiğince Duadayız İNşaAllah

Allah razı olsun Hocam...Sizden ve dualarını eksik etmeyen tüm kardeslerimizden ...mübarek Cuma gunü hurmetine dualarımız kabul olur insaAllah...aminnnn

Peygamberimiz (s.a.v.) şam a kadar gelmiştir şam dan yukarı türkiyeye fln gelmememişti ama çanakkale de yarbay hasan şehit olucağı sırada azğından şu kelimeler çıkar (siz neden zahmet ettiniz ya rasülallah)işte Peygamberimiz(s.a.v) in mubarek ayağı çanakkaleye alıntı şehitlerimizin ruhlarına Fatiha

Üst Alt